Hinnakiri

30 avarat ja valgusküllast tuba vaadetega Kuressaare piiskopilinnusele ja mererannale. Tubades TV; duširuum ja WC põrandaküttega. Saun tellimisel.

01.04 – 30.05
31.05-20.06
21.06-20.08
21.08 – 22.10
Ühekohaline tuba
55 €
63 €
63 €
55 €
Kahekohaline tuba
69 €
79 €
79 €
69 €
Lisavoodi
25 €
25 €
25 €
25 €

Hinnad sisaldavad hommikusööki ja käibemaksu 9%.
VISA, Mastercard, Eurocard.

*Hinnad sisaldavad käibemaksu 22%

Staadioni Hotellil on õigus teha hinnakirjas muudatusi mistahes ajahetkel.

 

Paketid

Pakett „Tervisesportlane“

Me usume, et sportimine enda tervise tugevdamiseks ning vormis hoidmiseks on oluline. See aitab meil elada täisväärtuslikumat elu. Selleks olemegi kokku pannud tervisesportlase paketi. Selle käigus saad kasutada meie jõusaali ja kõrval asuvat Kuressaare Linnastaadionit. Lisaks anname võimaluse võtta ka rattad kuni kuueks tunniks, et külalistel oleks võimalus avastada mõnda kohta Kuressaarest väljas pool.

Pakett sisaldab:

 

Pakett „Romantiline Kuressaare“

Romantilisi paiku on Kuressaares ja Saaremaal palju. Miks mitte avastada neid ratastel? Meie pakume sulle võimalust majutuda meie juures Staadioni Hotellis. Anname Sulle kolmeks tunniks rattad ja väikese mulli kaasa ning ongi võimalus minna avastama kõiki neid romantilisi paiku. Olgu need siis Mändjala mändide all või siis Roomassaares päikeseloojangut vaadates.

Pakett sisaldab:

 

Pakett „Rattaga Saaremaa otsa ehk omal käel tuur Sõrve säärde“

Sõrve säär on üks meie lemmikkohtadest, mida külastada Saaremaal. Oma suurepärase asendi tõttu on Sõrves väga maalilised vaated merele. Sõrve on suurepärane näide meie meretagusest paradiisist. Seistes üksinda Sõrve sääre tipus, mõlemal pool meri lainetab – see on tunne, nagu seisaks maailma servas. (Ainult, et Läti paistab ka ära)

Sõrve säärelt leiad madalad kadakaväljad, pikad liivarannad. Samuti leiad sealt teise maailmasõja päevilt monumente, Salme muinaslaeva ja rahuliku looduse. Meie arvates on seda kõike kõige parem avastada jalgrattaga.

Tuur algab autosõiduga Staadioni Hotellist kell 9:00 Sõrve sääre tippu. Jalgratta marssuut algab sealt ja Sul on võimalus vändata tagasi Kuressaarde. Tuuri kogupikkus on 56  km, kõikide peatustega 65 km. Soovi korral võib transfeeri vastupidi.

Samuti on võimalus läbida terve tuur rattaga. Sellisel juhul on marsuudi kogupikkuseks 102 km.

Pakett sisaldab:

Võimalikud lisateenused:

 

Spordilaagrite pakett

Staadioni Hotell pakub kõigile spordiklubidele või ka lihtsalt kollektiividele võimalust teha oma laager meie juures. Asume Kuressaare Linnastaadioni kõrval ning üle tee asub Kuressaare Tennisekeskus. Teeme nendega tihedalt koostööd, et pakkuda meie külalistele saada kõik teenused ühest kohast.

Kirjuta meile. Meie teeme vajalikud päringud, kokkulepped ning paneme kokku hinnapakkumise just teile.

Pakett sisaldab:

Võimalikud lisateenused:

 

Pakett „Rattaga ümber Saaremaa“

Ringreis ümber meie lemmik saare – jah, palun J Selleks olemegi väljatöötanud mõnusa tuuri, kus omal käel saab teha ratastel saarele tiiru peale. Algus ja lõpp on meie juures, kuid kaks ööd on võimalus avastada ka teisi huvitavaid majutuskohti meite saare peal.

Meie planeerime sulle majutuse, anname kaardi ja rattad ning sinul on vaja ainult nautida teekonda.

Lisainfo ja broneerimine info@staadionihotell.ee

Reisiplaan:

1.päev: Tallinn-Kuressaare

Liinibussi või autoga saab Kuressaarde. Rattad ootavad Kuressaares Staadioni Hotellis, kus on ka esimese päeva majutus. Asume kohe ka rattatee alguses, seega meie juures on hea järgmisel hommikul oma teekonda alustada.

  1. päev: Kuressaare-Leisi 51 km

Esimene sõidupäev viib kõigepealt Eesti haruldasima loodusmälestise Kaali kraatri juurde. Kaalist jätkub marsruut Angla tuulikute juurde. Võimalik teha kõrvalpõige ja külastada Karja kirikut. Ööbimiseks soovitame Leisi lähedal Laugu Turismitalu. Hubane majutus, lahke pererahvas ja imemaitsev söök. Soovitame kindlasti tellida ka õhtusöögi.

  1. päev: Leisi-Kihelkonna 60 km

Leisist 24 km kaugusel on teine Saaremaa tuntuim loodus vaatamisväärsus – Panga Pank. Peatus tasub teha ka Odalätsi allikatel, mis legend kohaselt on hoopis Vanapagana jalajäljed. Lõunat saab süüa Pidula kalakasvatuses. Neile, kes soovivad rohkem sõita, soovitame külastada Tagaranna poolsaart (+16 km). Ööbida saab Kihelkonna lähedal, Loona Mõisas.

  1. päev: Kihelkonna-Kuressaare 50 km

Marsruut tagasi Kuressaarde kulgeb vaiksel teel ja osaliselt mere ääres. Rattatee algab Tehumardilt. Kogu tee Tehumardilt Kuressaarde, on meri ja pikk liivarand paremat kätt, Järve luited ja Mändjala. Tuur lõpeb Kuressaares.

 Hind sisaldab:

Võimalikud lisateenused: